25/02/2018 • 16:17
Ο Χάρι Κέιν
25/02/2018 • 16:05

Ο νόμος του Χάρι Κέιν!

Το 150ό τέρμα με τη φανέλα της Τότεναμ, το 24ο φετινό και το 35ο τη φετινή σεζόν του Χάρι Κέιν σημειώθηκε στο 89' της εκτός έδρας αναμέτρησης με την Κρίσταλ Πάλας, δίνοντας στην ομάδα του Ποτσετίνο τη νίκη με 1-0.

Οι παίκτες του ΠΑΟΚ πανηγυρίζουν.
25/02/2018 • 16:00
Ο Τζαμέλ Αμπντούν
25/02/2018 • 15:52

Με Μιραλάς και Αμπντούν

Πριν από τη συμπλήρωση του πρώτου 20λεπτου, ο Ολυμπιακός του Βαλβέρδε προηγείται με 2-0 του ΠΑΟΚ στην Τούμπα στο ντέρμπι της 5ης Φεβρουαρίου του 2012.

Κόλλησε ο Άγιαξ
25/02/2018 • 15:45

Κόλλησε ο Άγιαξ κόντρα στην Ντεν Χααγκ (video)

Πολύ μεγάλη ευκαιρία έχασε ο Άγιαξ να πλησιάσει την PSV ύστερα από την λευκή ισοπαλία στο Άμστερνταμ απέναντι στην Ντεν Χααγκ. Ο 2ος της βαθμολογίας Αίαντας πέταξε δύο βαθμούς στην έδρα του με την Ντεν Χάαγκ να φεύγει με βαθμό μετά από 7 χρόνια από την πρωτεύουσα.

Ο Αρσέν Βενγκέρ
25/02/2018 • 15:44

Βενγκέρ: «Μας λείπει το Λιγκ Καπ»

Ο Αρσέν Βενγκέρ υπογράμμισε πως η Άρσεναλ θέλει να κατακτήσει το Λιγκ Καπ στον τελικό με τη Μάντσεστερ Σίτι, καθώς λείπει από την τροπαιοθήκη της τα τελευταία χρόνια.

Ελπίζει ακόμα η Σπαλ

Η Σπαλ πέρασε νικηφόρα με 3-2 από την έδρα της Κροτόνε και ελπίζει ακόμα στην παραμονή στην Σέριε Α.

ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός
25/02/2018 • 15:28

«Διπλό» με ανατροπή

Μόλις στο 5ο λεπτό ο Σικαμπάλα βάζει τον ΠΑΟΚ στη θέση του οδηγού στο ντέρμπι με τον Ολυμπιακό της 21ης αγωνιστικής της περιόδου 2005-06.

22/02/2018 • 10:19